Pharmind | Ovoce do kapsy

Pharmind Corporation s.r.o. se věnuje výrobě a distribuci zeleninovo-ovocných tyčinek Veggies, ovocných Dr.Light Fruit, dětských ovocných tyčinek Frukvik a 100% ovocných tyčinek More&More. Naším cílem je lidem ukázat, že zahnat chuť či hlad lze i zdravě a to prostřednictvím našich ovocných tyčinek, které obsahují více než 85 % ovoce.

U našeho sortimentu si můžete být jistí, že splňuje následující: je bez lepku, konzervantů, dochucovadel, aromat, či barviv. Dále neobsahuje oříšky, sóju, laktózu ani živočišné produkty.

Naše produkce je určená pro ty, kteří:
– vyznávají zdravý životní styl
– aktivně sportují
– potýkají se s nedostatkem vitamínů a stopových prvků
– posilují svou imunitu nebo se zotavují po nemoci
– chtějí vhodnou a pohodlnou svačinku pro celou rodinu
– potřebují zahnat pocit hladu zdravými, chutnými produkty
– Ze čtyř řad tyčinek si určitě vybere každý.

Zeleninovo – ovocná řada Veggies omámí vaše smysly. Datlový základ dává tyčinkám jemnou chuť, která dává volnost intenzivní chuti dýni, mrkve či červené řepy. Na své si tedy přijde každý milovník zeleniny.

Sušené meruňky si můžete vychutnat v řadách tyčinek Dr. Light Fruit a More&More, jelikož jsou jejich základem. Tyčinky Dr.Light Fruit, jež mají v názvu příponu -BAR, jsou obohaceny navíc o vitamíny a minerály. More&More obsahují 100% ovoce.Umíte si představit chutnější způsob, jak pro své tělo získat tyto potřebné látky?

Dětská řada Frukvik chutná i dospělým. Dětem připomíná přesnídávku a dospělým křížaly, jelikož základem této řady jsou sušená jablka. Dětská řada obsahuje více než 98 % ovoce a tak se jedná o skvělou alternativu klasických a ne příliš zdravých pochutin pro děti.

Tak neváhejte a ochutnejte!
Veškerý sortiment můžete naleznout zde v záložce Obchod.

Pro více informací navštivte náš web www.pharmind.cz
a můžete nás sledovat na Instagramu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *