NaCesty.cz | Pojeďte s námi sportovat na Mallorku

Ostrov Mallorca je ideální pro najíždění jarního objemu kilometrů. Jižní rovinatá část má většinou pozvolné převýšení, vystoupá se maximálně do 180 metrů nad mořem. V severní hornaté části je tomu jinak, zde si přijdou na své milovníci dlouhých stoupání. 12 kilometrů dlouhé kopce s desítkami serpentin jsou tím správným tréninkem síly a vytrvalosti. Vystoupat se dá až do 900 metrů nad mořem. Po celém ostrově jsou velice kvalitní a většinou nové asfaltové silnice.

To ale není vše, co Mallorka nabízí. Vaši pozornost jistě upoutají obrovské počty cyklistů na trénincích. Když vyjdete dopoledne před hotel, není problém se přidat k desítkám malých či velkých skupinek, které mezi 10 a 11 hodinou vyjíždí. Na pobřežní komunikaci v oblasti Playa de Muro to spíše připomíná atmosféru prostoru startu a cíle nějakého cyklistického maratónu. Jeden cyklista za druhým projíždí kolem vás a vy se můžete kamkoliv zařadit a nechat se vtáhnout do tréninku.

Pojeďte s námi na 15. ročník sportování na Mallorce

  • Termín je plně flexibilní, přijeďte kdykoliv v březnu, dubnu, květnu a říjnu 
  • v tuto dobu jsou na Mallorce ideální podmínky ke sportování
  • zajištujeme levné letenky, transfery a kvalitní hotel se zázemím pro sportování na kole
  • pobyty jsou určeny pro každého, kdo chce jezdit na kole, plavat, nebo jinak sportovat
  • zapůjčení vám carbonové kolo Merida nebo fitness s rovnými řidítky
  • zabezpečujeme servis kol našimi mechaniky

Narazíte zde na týmy Španělů, Francouzů, Němců, Angličanů a samozřejmě také Čechů a Slováků. Jarní kilometry zde s námi najíždí snad všichni cyklističtí nadšenci z celé Evropy. V kterémkoliv místě ostrova je možné se připojit k jinému, zrovna vás míjejícímu balíku a nadávkovat si svůj denní objem kilometrů.

Pro více informací se inspirujte na našem webu www.nacesty.cz/cyklozajezdy
nebo nás sledujte na facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *