Restaurace U Černínů | Praha 9 – Vinoř

V naší restauraci rádi přivítáme také projíždějící cyklisty, kteří se u nás mohou při svých cestách občerstvit. Na zahráce mají k dispozici stojany na kolo kam si svá kola mohou pohodlně zaparkovat.

Stylová restaurace U Černínů nese v názvu velkou část historie obce Vinoř, která patřila významnému českému rodu Černínů plných 267 let. Restaurace byla otevřena po delší odmlce ve spolupráci s pivovarem Lobkowicz, který dovršil toto šlechtické spojení pivem Schwarzenberg.

Setkáte se u nás převážně s italskou kuchyní, ale také klasickou českou. Čeká Vás 6 druhů točeného piva, italské i moravské sudové víno. Polední menu již od 10,30 hodin a to i v sobotu a neděli. Dále zimní zahrada s kulečníkem, velkoplošnou obrazovkou 60“ či šachovým stolkem. Tato část restaurace je vhodná k pořádání různých akcí i pro uzavřenou společnost.

A v neposlední ředě je tu krásná venkovní zahrádka s pískovištěm pro vaše děti. Wi-fi připojení k internetu samozřejmě zdarma. Čekají Vás zde také různé kulturní akce v podobě živé hudby nebo výstav obrazů a grafik od českých a slovenských umělců.

Rozhodně se máte na co těšit a my se těšíme zase na Vás.

Web: www.ucerninu.cz
Adresa: Mladoboleslavská 224
190 17 Praha 9 – Vinoř

Sledujte nás na Facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *